Tanáraink


Kérjük, hogy a táblázatban feltüntetett időpontokat telefonon is egyeztessék a kollégákkal!

 

Foto Név Szak Fogadóóra
Nagy Csaba igazgató, okl.testnevelő tanár,
közoktatás vezető, hitoktató
Előzetes egyeztetéssel
Simon Dávid iskolalelkész, püspöki biztos Előzetes egyeztetéssel
Jakab Gábor igazgató helyettes,
magyar nyelv és irodalom,
történelem
Előzetes egyeztetéssel
Bokor Éva Zsuzsanna igazgató helyettes,
magyar nyelv és irodalom,
történelem

Előzetes egyeztetéssel

Ács Miklósné

magyar nyelv és irodalom,
orosz, angol

10.N osztályfőnök

hétfő 5. óra

Antalné Hatoss Györgyi

tanító

4.B osztályfőnök

hétfő 2. óra

Bódis Rita tanító, angol nyelv

hétfő 6. óra

Bokrosné Maschler Edit testnevelés

hétfő 3. óra

Botosné Mészáros Krisztina

angol nyelv

11.N osztályfőnök

péntek 2. óra

Braunsteiner Péter

matematika, fizika

7.A osztályfőnök

hétfő 4. óra

Czéhmester Regina

magyar nyelv és irodalom,
német nyelv

8.H osztályfőnök

hétfő 3. óra
Dákainé Pusztai Rita informatika

hétfő 3. óra

Damó Adrienn tanító, rajz

csütörtök 4. óra

Gősyné Magyar Mónika

tanító

3.B osztályfőnök

péntek 3. óra

Hajszán Mónika német nyelv hétfő 5. óra
Horváth Ildikó

tanító

2.B osztályfőnök

hétfő 5. óra

Horváthné Rácz Éva tanító

szerda 3. óra

Kállainé Bentz Erika

tanító, katolikus hittan

4.A osztályfőnök

szerda 5. óra

Kis Katalin

természettudomány,
földrajz

7.H osztályfőnök

kedd 6. óra

Kiss Zsófia

tanító

3.A osztályfőnök

hétfő 3. óra

Kojnok Adrienn német nyelv hétfő 2. óra
Dr. Kretzné Budaker Dóra ének-zene

kedd 3. óra

Kriston Pálné ének-zene, katolikus hittan

csütörtök 4. óra

Leitnerné Óvári Csilla

tanító

1.A osztályfőnök

péntek 2. óra

Majorné Horváth Jolán német nyelv, orosz nyelv

 

Makó Zsolt György

technika és életvitel,
földrajz, biológia,
hitoktató

6.B osztályfőnök

péntek 4. óra

Marek Péter György

testnevelés

12.H osztályfőnök

péntek 3. óra

Maschler Ágnes német nyelv hétfő 5. óra
Matondo Diambu Péter tanító angol-francia szakos,
francia középiskolai tanár

hétfő 4. óra

Módné Bakos Kata gyógypedagógus

szerda 7. óra

Nagy Eszter

tanító, német nyelv

5.A osztályfőnök

kedd 5. óra

Nagy Gábor biológia

hétfő 4. óra

Nagy Mónika Rita

magyar nyelv és irodalom

6.A osztályfőnök

péntek 2. óra

Németh Petra Ágnes

angol nyelv

9.I osztályfőnök

csütörtök 4. óra
  Némethné Major Anikó német nyelv szerda 6. óra
Niederland Zsófia

történelem, angol nyelv

9.H osztályfőnök

hétfő 3. óra

Nyári Ákos magyar nyelv és irodalom,
történelem
kedd 2. óra
Óvári Valéria német nyelv kedd 5. óra
Papp Gyöngyi

történelem

11.H osztályfőnök

hétfő 6. óra

Pezenhofferné Molnár Edina

fizika, kémia

9.N osztályfőnök

kedd 5. óra

Pintérné Gergics Ágnes

magyar nyelv és irodalom,
történelem, vizuális kultúra
szakos középiskolai tanár,

mesterpedagógus,
közoktatási szakértő

szerda 3. óra

Pintérné Varga Eszter

biológia, testnevelés,
gyógytestnevelés

8.A osztályfőnök

péntek 3. óra

Pusztai Virág Borbála

tanító

ének-zene, angol nyelv szakirány

hétfő 2. óra

Rizsányiné Tóth Krisztina gyógypedagógus

péntek 1. óra

Sághi Éva katolikus hittan

hétfő 4. óra

Soósné Koppi Ágnes tanító, német nyelv

hétfő 3. óra

Szabó György Lajos matematika, fizika

kedd 3. óra

Szabó Tímea tanító

kedd 5. óra

Szabóné Török Anett tanító, angol nyelv

kedd 3. óra

Szakszné Gelesz Erzsébet Katalin

tanító, katolikus hittan

2.A osztályfőnök

hétfő 3. óra

  Szeredi Flóra pedagógiai asszisztens  
Szerediné Nagy Gellai Márta

tanító

1.B osztályfőnök

szerda 2. óra

Szita Adrienn angol nyelv, német nyelv

hétfő 3. óra

Szobonya Edina angol nyelv

kedd 5. óra

Szomor Gáborné matematika, kémia

hétfő 3. óra

Tábori Renáta tanító

szerda 6. óra

Tolnainé Török Ildikó

matematika-pedagógia,
hitoktató

12.N osztályfőnök

hétfő 5. óra

Tóth Máté matematika, kémia, informatika

szerda 8. óra

Tóthné Sasvári Szilvia biológia, földrajz

péntek 4. óra

Tumpekné Burján Rita gyógypedagógus

kedd 1. óra

Vidáné Zalka Klára

angol nyelv

10.I osztályfőnök

hétfő 5. óra

Zimonyi Katalin

angol nyelv

10.H osztályfőnök

szerda 1. óra

Zsiga Zita

történelem szakos tanár,
hittanár

5.B osztályfőnök

szerda 3. óra
 
 
   
Óvoda
 
   
Foto Név Szak Fogadóóra
Virágné Bertalan Éva óvodavezető Előzetes egyeztetéssel
Bakonyi-Farkas Teodóra óvónő Előzetes egyeztetéssel
Fodorné Trúzsi Tímea óvónő Előzetes egyeztetéssel
Molnár Enikő óvónő Előzetes egyeztetéssel
Pacsuta-Nagy Renáta óvónő Előzetes egyeztetéssel
Pihokker Gáborné pedagógiai asszisztens Előzetes egyeztetéssel
Szitás Bernadett óvónő Előzetes egyeztetéssel
Téringerné Ötvös Éva óvónő Előzetes egyeztetéssel
Tompa Ferencné óvónő Előzetes egyeztetéssel
Zadraveczné Jámbor Anett óvónő Előzetes egyeztetéssel